Lifehackers

Odszkodowanie od Komornika.Proszę o poradę . Miałam zajęcie ruchomości którym właścicielem jest jeszcze Bank gdyż telewizor był zakupiony na raty dokładnie na 10-05-2006 r Komornik ogłosił I licytację Sprawa o wyciągnięcie spod egzekucji była złożona w Sądzie . Byłam w 7 miesiącu ciąży Pisałam pismo do Komornika o wstrzymanie Licytacji do czasu Wyroku z Sądu jednak nie odpisał nic zadzwoniłam więc do niego bo.
służebność mieszkania. służebność mieszkania   Witam, Kupiłem nieruchomość na licytacji komorniczej,ktora obciazona jest sluzebnoscia dozywotniego mieszkania.Nieruchomosc zostala kupiona przeze mnie juz rok temu, poprzedni wlasciciele do dzis nie wpuscili mnie na teren w/w nieruchomosci,.
czy recesja spowoduje obniżenie kosztów budowy?.Najpierw spadły ceny akcji bo one zawsze najszybciej spadają. Potem ruchomości - aut. Oznacza to, że ludzi nie stać jest na nowe auta. NIEKONIECZNIE - TO RACZEJ OZNACZA, IŻ LUDZIE KTÓRYCH.
Co się dzieje, jak ktoś nie może spłacić kredytu hipotecznego?.   Baloo wrote: Użytkownik "george" <george___@vp.pl napisał w wiadomości news:gmh2fu$1q8$1@atlantis.news.neostrada.pl... założmy ze po 15 latach masz spłacone 100k, bankowi dłużny jesteÂś jeszcze 100k. po całej "akcji" dostaniesz 200 - 100(zadłuzenie dla banku)-15(komornik) = 85K na rękę. Ale bez konieczności spłacania pozostałości kredytu? No to jakiś plus w takiej patowej sytuacji ;-) Dotąd wszyscy naokoło straszyli, że banki w razie problemów kredytobiorców będą hurtowo zabierać mieszkania, domy i jeszcze zostawiać ludzi z kredytem do spłacenia. Trochę to nielogiczne (zwłaszcza, gdy część.